30.01.2020
ŞANLI SAKATAT

Dana Beyin

Dana İşkembe

Dana Dalak

Dana Kuyruk

Dana Böbrek

Dana Yürek

Dana Dil

Kuzu Böbrek

Kuzu Kelle

Kuzu Paça

Tavuk Ciğer

Tavuk Taşlık

ŞANLI SAKATAT
Şanlı Sakatat 1989 yılında Mehmet Kara ve Birol Kara tarafından Ankara Bahçelievler Üçüncü Cadde Semt Hali’nde kurulmuştur. 1989’dan günümüze sakatat ürünleri alanında müşterilerinin damak zevkine uygun çeşitlerimizle kaliteli ürünler sunmaktayız..

İlk olarak Ankara Bahçelide sonra Dikmen Öveçler 4.caddede daha sonra Kızılay SSK da son olarak ise 2008 yılında Bayındır 1 sokak 13/B Kızılay – Ankara’da Ciğerci Birol adında perakende şubemizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız..

Ankara’nın büyük kısmına toptan ve perakende satış hizmetimiz hala devam etmektedir. Ankara da bulunan birçok otel ve restaurantların sakatat ihtiyacı %86 gibi bir oranla tarafımızdan temin edilmektedir.

Firmamız et ve balık kurumunun ihalelerine katılmaktadır. Daha evvel İzmir Et ve Balık Kurumu ihalesini almış olup şu anda ise Yozgat Et ve Balık Kurumu’nun ihalesini almıştır. Yozgat Et ve Balık Kurumu’nun sakatat ihtiyacı tarafımızdan temin edilmektedir..

Yüzde yüz kalite, hijyen, sağlıklı ve temiz üretim temel çalışma prensiplerimiz arasında yer almaktadır...

Şanlı Sakatat olarak Türkiye’nin bütün bölgelerine toptan satış hizmetimiz vardır..

Hizmet Standartlarımız :

• Yüksek Kalitede Üretim

• % 100 Kalite ve Hijyen

• Lezzetin ve Kalitenin Adı

• Araştıma - Geliştirme

Şanlı İnşaat

Yetenekli mühendislerimiz, uzman kadrolarımız ile alışılmışın dışında birçok imalatları projelendirme ve üretme kabiliyetine sahibiz.

Şanlı Otomobil

1990 yılından günümüze kadar Türkiye’nin birçok bölgesinden ikinci el otomobil alım satımı yapmaktayız.

Şanlı Sakatat

Yüzde yüz kalite, hijyen, sağlıklı ve temiz üretim temel çalışma prensiplerimizdir.

TARİHÇEMİZ
Şanlı Grup 1989 yılında Mehmet Kara ve Birol Kara tarafından Ankara Bahçelievler Üçüncü Cadde Semt Hali’nde kurulup sakatat perakendeciliğiyle başladığı faaliyet alanına 1990 yılında otomotiv, 2005 yılında inşaat sektörlerini de ekleyerek group şirket olarak büyüme yoluna gitmiştir. 2008 yılında Dikmen Öveçler 4.caddede, Kızılay ssk da daha sonra ise Ankara Kızılay Bayındır sokakta perakende şubelerini açmış bulunmaktadır.....
VİZYONUMUZ
Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Sakatat Toptan Ve Perakendeciliği, İnşaat ve Otomotiv sektörlerinde öncü firmalardan biri haline gelmektir....
MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyetini esas alarak, son kullanıcı odaklı mutluluğa önem veren, disiplin ahlak ve verilen sözü yerine getirme ilkelerinden hiçbir zaman vazgeçmemektir. Modern yönetim tekniklerini ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek sektörün lider sektörü olmak, müşterilerine dünya standartlarında kaliteli ve eksiksiz hizmet sunmaktır.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Modern işletmecilik idealimizdir. Kalite tüm ürünlerimiz için temel şarttır. Bunun için sistematik, disiplinli, detaylı, dürüst ve süreklilik gösteren bir çalışma içinde olmak ve en iyi çalışmayı sizlere sunmak, tüm ŞANLI GIDA çalışanlarının asli görevidir..
Hizmetimizin temel ilkesi, sağlık ve hijyen kuralları çerçevesinde sakatat ürünlerini halkımıza sunmaktır. Bu ilkemiz dün de ve bugün de olduğu gibi yarın da azami titizlikle devam edecektir.
ozeryazilim.com