30.01.2020
ŞANLI İNŞAAT
ŞANLI İNŞAAT
2005 yılında Şanlı Grup bünyesinde açılmış olup açıldığı tarihten günümüze kadar Ankara’ nın birçok yerinde 15 dairelik konutlardan 35 dairelik konutlara kadar binalar yaparak faaliyetlerine yüksek kalitede hizmet anlayışıyla devam etmektedir...

Şirketimiz, yetenekli mühendisimiz Sn.Burak Kara, sahip olduğu farklı ekipman ve uzman kadroları ile alışılmışın dışında birçok imalatları projelendirme ve üretme kabiliyetine sahiptir.

Şanlı İnşaat

Yetenekli mühendislerimiz, uzman kadrolarımız ile alışılmışın dışında birçok imalatları projelendirme ve üretme kabiliyetine sahibiz.

Şanlı Otomobil

1990 yılından günümüze kadar Türkiye’nin birçok bölgesinden ikinci el otomobil alım satımı yapmaktayız.

Şanlı Sakatat

Yüzde yüz kalite, hijyen, sağlıklı ve temiz üretim temel çalışma prensiplerimizdir.

TARİHÇEMİZ
Şanlı Grup 1989 yılında Mehmet Kara ve Birol Kara tarafından Ankara Bahçelievler Üçüncü Cadde Semt Hali’nde kurulup sakatat perakendeciliğiyle başladığı faaliyet alanına 1990 yılında otomotiv, 2005 yılında inşaat sektörlerini de ekleyerek group şirket olarak büyüme yoluna gitmiştir. 2008 yılında Dikmen Öveçler 4.caddede, Kızılay ssk da daha sonra ise Ankara Kızılay Bayındır sokakta perakende şubelerini açmış bulunmaktadır.....
VİZYONUMUZ
Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Sakatat Toptan Ve Perakendeciliği, İnşaat ve Otomotiv sektörlerinde öncü firmalardan biri haline gelmektir....
MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyetini esas alarak, son kullanıcı odaklı mutluluğa önem veren, disiplin ahlak ve verilen sözü yerine getirme ilkelerinden hiçbir zaman vazgeçmemektir. Modern yönetim tekniklerini ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek sektörün lider sektörü olmak, müşterilerine dünya standartlarında kaliteli ve eksiksiz hizmet sunmaktır.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Modern işletmecilik idealimizdir. Kalite tüm ürünlerimiz için temel şarttır. Bunun için sistematik, disiplinli, detaylı, dürüst ve süreklilik gösteren bir çalışma içinde olmak ve en iyi çalışmayı sizlere sunmak, tüm ŞANLI GIDA çalışanlarının asli görevidir..
Hizmetimizin temel ilkesi, sağlık ve hijyen kuralları çerçevesinde sakatat ürünlerini halkımıza sunmaktır. Bu ilkemiz dün de ve bugün de olduğu gibi yarın da azami titizlikle devam edecektir.
ozeryazilim.com